Dlaczego Biznes Sercem?

Kiedyś zadałam sobie pytania.

Jaki masz wpływ na świat?
Jaką różnicę sprawia Twoja obecność?

Odpowiedź przyszła prosto z Serca…

Pragnę, aby każdy człowiek mógł zrozumieć siebie, swoje schematy działania, schematy działania grupy, organizacji, relacji.

Jestem po to, aby ludzie kochali Poniedziałki, kochali Weekendy. Przez czas pracy spełniali swoje marzenia i pomagali spełniać marzenia swoim klientom.

Pragnę, aby w pracy każdego człowieka była jakość, tak aby mógł tam zostawić swój odcisk palca, aby mógł włożyć w to swoje serce. 

Możesz to zrobić tylko wtedy, kiedy naprawdę spełniasz się w swojej pracy, jesteś zadowolony i radosny, że tam chodzisz, a priorytety ustalasz bez większego wysiłku.

Oprócz tego, że tam chodzisz, przydałby się dobry lider, który jest w kontakcie ze swoimi emocjami, z samym sobą. Przydałyby się również kompetencje budowania relacji, kompetencje zawodowe. Równie ważne jest też, aby kochać siebie samego ❤️ 

Dobrze by było, żeby każdy sam dla siebie był liderem, bo najtrudniejsza walka to ta ze samym sobą.
Jednym z moich pragnień jest to, aby ludzie kochali weekendy, aby mogli w tym czasie pielęgnować swoje pasje, degustować życie, być z bliskimi, albo z samym sobą, dbać o miłość i o siebie. 

Chciałabym, żeby ludzie planowali weekendy z radością, a one dawały im emocje do działania oraz by te dni potwierdzały, że ich życie to droga, którą chcą iść. Aby w niedziele wieczór, mogli wymienić rzeczy, za które są wdzięczni i z otwartymi ramionami mogli witać nowy tydzień. 

Tak, przywitać nowy tydzień, który będzie dla Cienie realizacją planów, nawiązywania i zacieśniania karmiących relacji, dalszym rozumieniem siebie, działaniem na 100%. Do tego potrzebujesz znać siebie bardzo dobrze. Swoje pasje i cele, i jednocześnie lęki, obawy, stare nawyki, żal, złość. 

Kiedy naprawdę posłuchasz swojej intuicji i za nią pójdziesz, otworzysz drzwi do radości i spełnienia.

Być może jesteś na zakręcie życiowym, jesteś przemęczony, masz problemy finansowe, jesteś w toksycznych relacjach. Wiedz, że to tylko jedna z dróg, którą możesz iść.

Proszę zatrzymaj się..

Zobacz co w życiu Ci przeszkadza, aby świętować każdy dzień już teraz? 

Za czym tęskni Twoje serce?

Edyta Kozera ❤️