Kim jestem?

Edyta Kozera

Nazywam się Edyta Kozera i wspieram w praktyce szkoleniowej i coachingowej ludzi, aby mogli realizować swoje cele, działać w efektywnych zespołach, z menedżerów stawać się liderami. Wierzę, że każdy może codziennie z radością chodzić do pracy, a ze spełnieniem kłaść się spać.

Wierzę, że prawdziwy sukces bierze się ze zrozumienia swoich emocji, emocji zespołu, a nawet całej organizacji jako jednego organizmu. Prawie każdy, chciałby z radością chodzić do pracy, być pewnym siebie, świetnie wykonywać wszystkie zadania, mieć przyjaznych ludzi wokół siebie, pracować w bezpiecznym miejscu, być dobrym w tym, co robi, być liderem, za którym się idzie, bo chce, a nie: bo musi. Stworzyłam swój autorski program wsparcia dla Kobiet, które utraciły sens życia, czują się beznadziejnie, brak im poczucia własnej wartości, odwagi, które czują, że coś jest z nimi nie tak. Pomagam im wejść na drogę głębokiego kontaktu ze sobą, by odzyskały spokój, odkryły siebie na nowo.

Od 2008 roku wspieram ludzi, aby właśnie tak wyglądał świat w pracy.

Współpracuję zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i przedsiębiorstwami sektora prywatnego, publicznego i organizacjami pozarządowymi.

Co mówią o mnie inni?

Zaletą stylu pracy trenera jest podkreślana w ankietach uczestników umiejętność elastycznego dostosowania się do potrzeb klienta oraz specyfiki działania organizacji.

Na warsztatach proponuję sprawdzone rozwiązania, łącząc indywidualny i grupowy trening w zakresie: kierowania, skutecznego motywowania pracowników, komunikacji wpływającej na rozwój pracowników, modyfikowania przekonań, zarządzania zespołami, umiejętności delegowania uprawnień oraz zarządzania konfliktem. Trenera wyróżnia dynamika i wysoki poziom energii prowadzonych spotkań, stąd ich warsztatowy, interaktywny i angażujący charakter.


 

Poznaj 12. warstw Kobiety Obecnej