KOBIETA OBECNA – czyli jaka?

Kobieta obecna pragnie, przeżywa i nie udaje. Brzmi banalnie? Możliwe. Ale czy czujesz, że właśnie taka jesteś? Czy czujesz się kobietą obecną? Czy jednak coś ciągle przeszkadza Ci nią być? Trauma z dzieciństwa? Fatalna, pusta relacja pozbawiona miłości, ciepła czy empatii? Przemoc fizyczna, psychiczna – a może ekonomiczna? Na naszej, kobiecej drodze mogą pojawić się te, albo masa innych przeszkód, które sprawiają, że zapominamy o swoich wewnętrznych pragnieniach. Jeśli chcesz – pomogę Ci o nich przypomnieć. 

Kim jestem?

Kobieta jest moją pasją. Od lat wspieram kobiety, które utraciły chęć przeżywania życia zgodnie z wewnętrznym pragnieniem. Pomagam im odzyskać spokój, odkryć siebie na nowo. Wspieram je w powrocie na ścieżkę realizacji swoich pragnień.

Jestem certyfikowaną trenerką, coachem, mentorką – działam zawodowo od 2008 roku.

Jestem także autorką programów wewnętrznej przemiany, nawiązywania kontaktu z emocjami, umysłem i ciałem oraz prawdziwą sobą.
quotes-kwadrat
Edyta Kozera
Kobieta obecna

W jaki sposób możemy razem pracować?

Każda wspólna sesja trwa 70 minut.  Zakres wsparcia i tematy poruszane podczas sesji są kwestią indywidualną i wynikają oczywiście z Twoich doświadczeń, aktualnej sytuacji życiowej oraz potrzeb. Pracując wspólnie przepracujemy te, które przeszkadzają Ci odzyskać siebie i wiarę we własne pragnienia. Wśród nich są takie jak:

  1. Praca z emocjami, trudnymi myślami, bólem po stracie.
  2. Praca z wewnętrznym dzieckiem, czyli przepracowanie trudnych sytuacji z dzieciństwa związanych z rodzicami, rodzeństwem, rodziną i osobami, które miały wpływ na nasze dziecięce rany, które nie były przepracowana i uwidaczniają się w dorosłym życiu.
  3. Praca z lękiem przed bliskością, rozstaniem, stratą.
  4. Trudne sytuacje min. zazdrość, rozwód, przemoc fizyczna, psychiczna i ekonomiczna.
  5. Praca z wolnością bycia sobą w relacjach z innymi ludźmi, dbanie o granice.
  6. Praca z wychodzeniem z życia, schematów i lęków swoich rodziców. Tworzenie świata opartego na własnych wartościach i wyborach.
  7. Praca z kobiecością – blokady, schematy, poczucie winy i wstydu. Wchodzenie w pełnię kobiecości.
  8. Praca z cieniem – ukryte, zranione aspekty nas samych, które powstały w wyniku urazu, traumy czy zranienia, które zamiast zostać zaopiekowanie zostały ,,odcięte’’.
  9. Kreowanie szczęśliwych myśli, szczęśliwego życia.

Często zadawane pytania

Każda indywidualna konsultacja trwa 90 minut i kosztuje 300 zł
Większość moich konsultacji odbywa się on-line. Jeśli jednak potrzebujesz spotkać się osobiście, zapraszam Cię do mojego gabinetu w Grodzisku Mazowieckim. Wybierz formę, w której najlepiej będziesz się czuła w Twojej drodze do zmiany.
Najlepiej, jeśli skorzystasz z aplikacji, gdzie w jednej chwili wybierzesz dogodny dla siebie termin, zarezerwujesz konsultację i opłacisz ją. Przejdź do kalendarza [link]
To zależy od wielu czynników, m.in. od Twojego stopnia gotowości do zmiany, ilości wyzwań do przepracowania i praktyki wykonywanej na co dzień, pomiędzy konsultacjami. Przeważnie proces ten trwa od 2 do 8 sesji, jednak zdarzają się sytuacje, które wymagają dłuższej współpracy.

Masz pytania? Dowiedz się więcej

Zapisz się na pierwszą sesję

Do wpisania dane kontaktowe

Do wklejenia moduł z kalendarzem