Terminy: 24-25.02.2022 r. lub 30-31.03.2022 r.

Miejsce: Hotel WAW w Warszawie

Trener: Edyta Kozera

Efektywność zawodowa człowieka to połączenie jego kompetencji,
kondycji fizycznej oraz emocjonalnej.

Szkolenie to jest dla osób, które potrzebują:

 • zadbać o regenerację swojej efektywności i produktywności,
 • zregenerować swój organizm, aby zwiększyć koncentrację,
 • nabyć wiedzę z zakresu jeszcze lepszego wykorzystania czasu, dodając do tego praktyczną wiedzę z zakresu gospodarowania emocjami,
 • umieć wykorzystywać odporność psychiczną, aby lepiej koncentrować się na zadaniach,
 • wiedzy w jaki sposób regenerować swój organizm, aby być wypoczętym rano i utrzymywać ten stan aż do wieczora,
 • poznać wiedzę jak wykonać ćwiczenia „biurkowe” w ciągu dnia, aby pozbyć się bólu i napięcia w ciele,
 • poznać metodę na przygotowywanie szybkich posiłków, które usuwają stany zapalne w organizmie i poprawiają kondycję umysłową i fizyczną,
 • zaplanować swoją lepszą wydajność energii.

Prawie wszyscy stają się coraz bardziej świadomi, że skupianie się głównie na obszarach kompetencji, nie dostrzegając przy tym znaczenia kondycji fizycznej i emocjonalnej człowieka, może prowadzić do wypalenia zawodowego, spadku efektywności, częstych pomyłek, obniżenia koncentracji i kreatywności.

Długotrwały stres obniża poczucie własnej wartości, czasowo obniża też zdolność do radzenia sobie z nowymi lub trudnymi zadaniami w pracy – jest niekorzystny zarówno dla pracownika, jego pracodawcy jak i całego przedsiębiorstwa.

Brak wiedzy z zakresu planowania, gospodarowaniem czasem i sobą w przestrzeni też powoduje frustrację.

Cześć, jestem Edyta Kozera.

Bazując na własnym 17- letnim doświadczeniu, chciałam się podzielić z Tobą w jaki sposób uniknąć takich sytuacji oraz jak je rozwiązywać jeśli już istnieją.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej/Laboratorium Psychoedukacji na kierunku Coaching i Mentoring oraz Politechniki Warszawskiej Wydziału Zarządzania. Moją pasją, oprócz podnoszenia efektywności w życiu codziennym, jest holistyczne podejście do zdrowia.
Przeprowadziłam około 10 000 godzin szkoleniowych w tym coachingu. Przez wiele lat pracowałam głównie z biznesem w zakresie efektywności zarządzania, najpierw jako trener, później coach. Zaskoczeniem było dla mnie to, że na sali szkoleniowej na warsztatach z kompetencji miękkich/coachingach spotykałam profesjonalistów, którym zaczynało brakować zdrowia;
Byli przemęczeni, borykali się z początkami chorób i chcieli odchodzić z pracy, do której już nie mieli siły. Często ten stan utożsamiali z wypaleniem zawodowym – nie dostrzegając, że przyczyny problemów takich jak osłabienie czy złe samopoczucie, tkwią w wołaniu ich organizmu o pomoc.

Podczas sesji coachingowych przekonałam się, że frustracje i nieumiejętność odreagowania stresu, brak zastosowania wiedzy z zakresu produktywności, asertywności, pogarszająca się atmosfera w pracy z powodu napięcia, projekcje na temat innych osób, ciągła presja, prowadzi do osłabienia koncentracji, bólu całego ciała, otyłości, niedowagi, nadciśnienia i innych tzw. chorób cywilizacyjnych – wynikających z braku dobrego paliwa oraz wlewania w siebie toksyn, w postaci stresu czy „śmieciowego jedzenia.

Jakie są konsekwencje?

 • częste zwolnienia lekarskie,
 • spadek produktywności,
 • pomyłki przy pracy,
 • pogorszenie atmosfery w pracy i wynikające z tego konflikty,
 • docelowo – odejścia wartościowego pracownika, w momencie kiedy ma największe kompetencje (poprzez zwolnienie się z pracy, konieczność przejścia na rentę, czy po prostu przez … przedwczesną śmierć).

Dlatego budowanie świadomości dobrostanu jest kluczowe zarówno w odniesieniu do kadry zarządzającej jak i poszczególnych specjalistów.

Zapraszam na nasz warsztat, który pomoże Ci:

✓uzyskać kontrolę nad swoimi stanami emocjonalnymi, przez co nie będziesz tracić energii i będziesz mógł skupić się na zadaniach,
✓podnieść poczucie własnej sprawczości, poprzez podniesienie wiedzy z zakresu produktywności,
✓dostrzegać możliwości tam, gdzie pojawiają się trudne emocje,
✓nauczyć się nowych zachowań, które będą Cię wspierały każdego dnia,
✓pełniej i bardziej świadomie korzystać ze swojej zasobności,
✓zaczynać poranki z wyciszeniem i koncentracją, umieć utrzymać ten stan oraz powrócić do niego podczas dnia,
✓zdobyć wiedzę dotyczącą podstawowych ćwiczeń, które pozbawią Cię bólu „pracownika” i pozwolą na relaks w pracy i po pracy,
✓wykorzystać swoją uważność do osiągania lepszych efektów,
✓nauczyć się jak łatwo i sprawnie komponować posiłki, które dodają energii, są odżywcze dla organizmu i wpływają na dobre samopoczucie i koncentrację w pracy – poznasz również produkty, które wywołują stany zapalne w organizmie, obniżenie koncentracji i nadpobudliwość.
✓zdobyć wiedzę jak samemu regenerować organizm.

Według badań poczucie radości czy/i zadowolenia sprawia, że pracownicy są bardziej produktywni i bardziej kreatywni. Obniżenie stresu poprawia relacje ze współpracownikami, ponieważ pozytywne emocje mają znaczny wpływ na okazywanie życzliwości i poczucie przynależności.

Źródła takiego samopoczucia, poza technikami związanymi z samorozwojem i świadomością własnej emocjonalności – tkwią również w pożywieniu, stanach chorobowych, obniżonej koncentracji i poczuciu braku siły, których źródłem jest brak wartościowego paliwa lub brak umiejętności „tankowania” go.

Tym samym dobrostan sprawia, że atmosfera w pracy staje się o wiele lepsza, a relacje międzyludzkie właściwie się rozwijają. Wpływa to także pozytywnie na zwiększenie zaangażowania, efektywności i motywacji pracowników.

Zapisz się już dziś na szkolenie – ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy na szkolenie otwarte, które odbędzie się:

24-25.02.2022 r lub 30-31.03.2022 r
w Hotelu WAW w Warszawie
ul. Dzwonkowa 62
02-290 Warszawa
Czas trwania szkolenia w każdym dniu 10:00 – 18:00

Telefon do rezerwacji noclegów: 22 886 76 06

Cena szkolenia:

1490,- PLN* Dotyczy udziału w szkoleniu jednej osoby i zawiera: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia, napoje oraz posiłki podawane podczas spotkania.
*do ceny należy doliczyć 23% podatek VAT
*do ceny nie są wliczone noclegi.

Uwaga – przy zgłoszeniu uczestnictwa do dnia 26.01.2022 r, cena szkolenia wynosi 1385,- PLN**za jedną osobę.
**Do ceny należy doliczyć 23% podatek VAT

Wykonawca zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia szkolenia w formie on-line, jeżeli ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, nie będzie można przeprowadzać szkoleń grupowych.


Aby dokonać zgłoszenia na szkolenie prosimy wypełnić kartę szkolenia znajdującą się w załączniku albo napisać maila na adres zgloszenia@biznessercem.pl


Chcesz zamówić szkolenie tylko dla Twojej firmy?

Prowadzimy również szkolenia zamknięte. Koszt szkolenia u Państwa w firmie to 6400 zł netto, dla grupy do 10 osób. Jeśli chcą Państwo zrealizować szkolenie u siebie w organizacji dla większej ilości osób, prosimy o wysłanie zapytania – przygotujemy ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb.

Kontakt:

Edyta Kozera, Trenerka:
mail: edyta.kozera@biznessercem.pl tel. +48 731 966 680

Anna Brańska, Doradca Klienta:
mail: anna.branska@biznessercem.pl tel. +48 535 900 047