Poznaj 12 warstw Kobiety Obecnej – Edyta Kozera

Zapraszam Cię do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań – w formie LIVE na FB – podczas którego, dokładnie poznasz każdą z 12 warstw Kobiety Obecnej. Pozwoli Ci to -krok po kroku – odkrywać swoje delikatne, prawdziwe kobiece cechy i kreować życie w zgodzie z głosem serca. Swoją aktywność dedykuję każdej kobiecie, która kierując się własnymi wartościami i wewnętrznym kompasem, pragnie być wolna i szczęśliwa. Nagrania będą dostępne w moich mediach społecznościowych: na moim FANPAGE oraz Grupie. Zapraszam!
Edyta Kozera

Poznaj każdą z 12. warstw Kobiety Obecnej – Kalendarz

Warstwa #1

Wpływ przekonań na Twoje życie

25.06.2024 | g. 10

Czy dziś jest kolejny dzień, w którym czujesz się bezsilna i zadajesz sobie pytania: czemu nie jestem szczęśliwa? Dlaczego moje życie jest beznadziejne? Dlaczego ciągle przydarzają mi się te same sytuacje? Jak zmienić swoje życie? Wiem, że może wydawać  się to trudne  natomiast możesz je zmienić i w pewnym sensie zacząć życie od nowa. Jak? Dołącz do mojej grupy na Facebooku i odkryj w sobie pierwszą z dwunastu warstw Kobiety Obecnej aby rozpocząć zmiany. Kiedy? Pierwszą warstwę przybliżę Ci już w najbliższy wtorek  godz.10.  Czekam na Ciebie.

Warstwa #2

Umysł, myśli i emocje – wewnętrzny spokój

02.07.2024 | g. 10

Czujesz się zagubiona, trudno Ci uwolnić się od trudnych, toksycznych myśli, poczucia winy, czy negatywnych wspomnień? Jeśli wiesz o czym mówię, towarzyszą Ci natrętne myśli, nie możesz wręcz wytrzymać sama ze sobą, to odkryj razem ze mną drugą warstwę Kobiety Obecnej. Dowiedz się jaki wpływ na wewnętrzny spokój ma umysł, myśli i emocje. Zapraszam Cię Powalcz o siebie i swój wewnętrzny spokój. Do zobaczenia.

 

Warstwa #3

Wpływ ran z dzieciństwa na dorosłe życie

09.07.2024 | g. 10

Wiele osób nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że wydarzenia z dzieciństwa mogą mieć ogromny wpływ na nasze dorosłe życie. Traumy, złe doświadczenia, a nawet zaniedbanie emocjonalne mogą prowadzić do problemów z relacjami, poczuciem własnej wartości i zdrowiem. Sprawdź, które części Ciebie wymagają zauważenia, objęcia i uzdowienia. Poruszę ten temat na kolejnej, trzeciej warstwie Kobiety Obecnej, na którą serdecznie Cię zapraszam!

 

 

Warstwa #4

Poczucie własnej wartości,bezpieczeństwa i odwagi do robienia rzeczy DUŻYCH

23.07.2024 | g. 10

Czy znów czujesz, że dźwigasz jakiś bagaż z przeszłości? Jesteś spięta, poddenerwowana, nieufna, trudno Ci nawiązywać kontakty, czujesz że Twoje życie to walka? Nie czujesz się wartościową osobą i pragniesz aby poczuć się lepiej, poczuć się wartościowa, bezpieczna i szczęśliwa. Jeśli tak, to właśnie Tobie dedykuję odkrycie 4 warstwy Kobiety Obecnej.

 

Warstwa #5

Jak być odważnym, pewnym siebie i być sobą w relacjach z innymi?

23.07.2024|| g. 10

Czujesz, że jesteś lub kolejny raz wchodzisz w relację, w której nie jesteś sobą? Niekoniecznie mam na myśli życie prywatne, to może być relacja w pracy czy relacja towarzyska. Jak być sobą? Jak być odważnym i pewnym siebie w relacjach z innymi, swobodnie rozmawiać z ludźmi, stawiać granice i być asertywnym? 

 

 

 

 

16.04.2024 | g. 10

Warstwa #6

Mama i Tata oraz Ja Dorosła

06.08.2024 | g. 10

To nasi rodzice dali nam pierwszy wzór w jaki sposób radzić sobie z problemami, jak ma nas traktować świat oraz na co zasługujemy. Jeśli relacje były piękne i pełne to cudownie, jeśli jednak Twój dom nie był różowym miejscem beztroskich zabaw i masz wiele innych wspomnień to warto zobaczyć, jakie dało to wzorce i schematy, które świadomie lub podświadomie odtwarzamy. To temat, któremu poświęcam 6 warstwę Kobiety Obecnej.

Warstwa #7

Czas odkryć swoją kobiecość!

13.08.2024 | g. 10

Zastanów się chwilę: jak często zdarza Ci się myśleć: nie lubię siebie, nie czuję się atrakcyjna, nie czuje się kobieca, jestem gorsza i brzydsza od innych? Każdy ma prawo mieć słabszy dzień – dwa , ale jeśli te myśli towarzyszą Ci dłużej – nie czekaj i nie łudź się, że samo się poprawi – nie poprawi się! Masz prawo poczuć się kobietą zmysłową, pożądaną! Jak to zrobić? Poświęcę temu kolejny, 7 odcinek Kobiety Obecnej.  

 

 

Warstwa #8

Poczuj się znów sobą

20.08.2024 | g. 10

Czujesz ciężar życia i myślisz sobie: nie lubię swojego ciała, jestem spięta, jestem w ciągłym stresie, wszystko mnie boli, rodzina mnie denerwuje, nie robię tego co powinnam, nie umiem powiedzieć nie, czuje że nie zasługuję by spotykały mnie dobre rzeczy. Wiele kobiet na świecie zaczyna myśleć że to normalny stan. Nie! Normalny stan to poczucie spokoju, harmonii, szczęścia. Jest  pewna droga, która do tego prowadzi- prosta choć niełatwa.  Nie zostawiaj życia LOSOWI, weź sprawy w swoje ręce. Odkryj w sobie 8 warstwę Kobiety Obecnej.

 

 

Warstwa #9

Związki – skąd walka i cierpienie? Praca nad spokojem, harmonią i zrozumieniem

27.08.2024 | g. 10

Długotrwała samotność istotnie zmienia Twój układ nerwowy, mając negatywny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne. To zaburzenie, które może towarzyszyć nam nawet wtedy jeśli teoretycznie nie jesteśmy sami i jesteśmy w długim związku. Pragniesz z całych sił, aby ktoś Cię przytulił? Myślisz sobie: czuję się niekochana, samotna i niepotrzebna. W tej warstwie powiem Ci, dlaczego tak się dzieję, dlaczego toczymy w naszym mózgu toksyczny dialog wewnętrzny, który sprawia, że czujesz tę przeraźliwą samotność. Zapraszam!

Warstwa #10

Dlaczego nie potrafię kochać?

03.09.2024 | g. 10

Tkwisz w kolejnym związku, który – mówiąc krótko – nie ma wielkiej przyszłości. Prowadzisz dialog wewnętrzny, w którym zrzucasz winę na siebie, dochodzisz do wniosku, że nie zasługujesz na miłość i myślisz sobie: dlaczego nie potrafię kochać? Dlaczego znów wybieram nieodpowiednich partnerów. Odpowiedź na te pytania i wątpliwości, będzie przedmiotem kolejnej, 10. warstwy.

Warstwa #11

Kobieta ma pieniądze

10.09.2024 | g. 10

Nie mam pieniędzy, satysfakcjonującej pracy, mało zarabiam, zarabiam dużo ale nie noszę swojej pracy, nie poradzę sobie sama. Nie mam doświadczenia? . Jakie bariery trzymają Cię w tym, aby być odważną i robić to co kochasz? Ale ja nie wiem co chcę robić…Umysł może nie wie, ale serce wie zawsze. Zapraszam Cię we wtorek, abyś mogła zacząć rozpoznawać swoją drogę zawodową.

Warstwa #12

17.09.2024 | g. 10

Sztuka manifestacji marzeń, realizacji celów

Czy każdej z nas, przynajmniej raz nie towarzyszyła myśl: a może zacząć wszystko od nowa? Nowa praca, nowe cele, marzenia … Dziś już ostatnia, ale jedna z najważniejszych warstw. Manifestacja marzeń – to magiczne narzędzie, które pozwoli Ci na nowo zdefiniować siebie, na nowo nauczyć się marzyć, stawiać cele i walczyć o sukces. Możesz go osiągnąć!

 

Kim jestem?

Edyta Kozera

Kobieta jest moją pasją. Od lat wspieram kobiety, które utraciły chęć przeżywania życia zgodnie z wewnętrznym pragnieniem. Pomagam im wejść na drogę głębokiego kontaktu ze sobą, by odzyskały spokój, odkryły siebie na nowo. Wspieram je w powrocie na ścieżkę realizacji swoich pragnień. Jestem certyfikowaną trenerką, coachem, mentorką – działam zawodowo od 2008 roku. Ale znam też z autopsji ból, strach, poczucie żalu, odzyskiwanie sensu życia oraz pracę ponad siły. Gdy zbliżałam się do “40.” dotarło do mnie, że moje życie nie będzie trwać wiecznie i przyjdzie taki moment, gdy moje szanse przeminą bezpowrotnie. To był jasny i czytelny sygnał, by odrzucić chłodne relacje i życie w absolutnej sprzeczności z tym, co podpowiada mi sercem. 

Ból i pragnienie szczęścia, pełni życia rozrywały mnie od wewnątrz. Serce przekonywało rozum, a ten już nie dał rady się temu dłużej opierać. Umysł mi mówił, że wiele stracę, kiedy odejdę ze starego życia, że sobie nie poradzę i że nie mam już siły, ale serce odwalało tę porady wołając o pomoc. Ten zwrot uruchomił we mnie wiele przemian. Zadawałam sobie pytania za której jestem sobie wdzięczna do dziś:

 • kim ja tak naprawdę jestem i po co tu jestem ?
 • co jest dla mnie najważniejsze?
 • jak chcę żyć na co dzień?
 • jak spędzać czas wolny którego nigdy nie mam?
 • jak dawać miłość i jak ją przyjmować?
 • jakie budować relacje, aby dawały wzajemnie spełnienie?
 

Czy Ty dasz rade przejść swoją drogę do pełni szczęścia?

Tak, to tylko droga od tego co nie chcesz do tego co pragniesz. Spotkasz na tej drodze ludzi, którzy od ciebie się odwrócą, ale też spotkasz takich, którzy z radością będą czekać na Twoją obecność, zaczną się pojawiać osoby, które są przy Tobie, bo jesteś właśnie taka jaka jesteś a nie taka do poprawienia.

Po drugiej stronie jest zawsze słońce, tylko trzeba zacząć iść. Przeszłam, dziękuję. I teraz bez obaw noszę czerwone sukienki, maluje usta czerwoną szminką, śmieję się zbyt głośno, płacze kiedy chcę, krzyczę ze szczęścia, bawię się jak dziecko z moimi dziećmi i choinkę dla dzieci ubrałam 19 listopada.

Niezależnie od traum, upadków, zawodów po drugiej stronie jest zawsze słońce. Kobieta jest moją pasją, bo kiedy zaczyna słuchać głosu w trzewiach to zaczynają się dziać cuda.

Zapraszam Cię do współpracy ze mną, bo wierzę, że urodziłaś się po to aby żyć w zgodzie z własną prawdą.

Liczby, daty fakty – Przeprowadzonych ponad 12 000 godzin szkoleniowych, ponad 10 000 godzin konsultacji, sesji, coachingu i mentoringu. Wykształcenie: Laboratorium Psychoedukacji Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – studia podyplomowe Coaching i Mentoring – zdecydowanie było mi za mało więc poszłam jeszcze na Studia Psychologiczne i Pedagogiczne co było spełnieniem moich marzeń o byciu „Lekarzem”. Ukończone wiele szkoleń z zakresu ludzkiej psychiki, leczenia traum poprzez ciało i duszę. Jestem mamą dwóch dziewczynek. I wiem co to ból i strach ale też wiem że zawsze możesz przejść na drugą stronę lustra aby cieszyć się pełnią życia.

Jak mogę Ci pomóc? Zapisz się na konsultację

Jak pomagam?

01.

Praca z emocjami, trudnymi myślami, bólem po stracie.

02.

Praca z wewnętrznym dzieckiem, czyli przepracowanie trudnych sytuacji z dzieciństwa związanych z rodzicami, rodzeństwem, rodziną i osobami, które miały wpływ na nasze dziecięce rany, które nie były przepracowana i uwidaczniają się w dorosłym życiu.

03.

Praca z cieniem – ukryte, zranione aspekty nas samych, które powstały w wyniku urazu, traumy czy zranienia, które zamiast zostać zaopiekowanie zostały ,,odcięte’’

04.

Kreowanie szczęśliwych myśli, szczęśliwego życia, pełni kobiecości.

Indywidualne konsultacje – jak wyglądają?

Każda wspólna sesja trwa 90 minut. Zakres wsparcia i tematy poruszane podczas sesji są kwestią indywidualną i wynikają oczywiście z Twoich doświadczeń, aktualnej sytuacji życiowej oraz potrzeb. Pracując wspólnie przepracujemy te, które przeszkadzają Ci odzyskać siebie i wiarę we własne pragnienia. Wśród nich są takie jak:

 • Praca z emocjami, trudnymi myślami, bólem.
 • Praca z wewnętrznym dzieckiem, czyli przepracowanie trudnych sytuacji z dzieciństwa związanych z rodzicami, rodzeństwem, rodziną i osobami, które miały wpływ na nasze dziecięce rany, które nie były przepracowana i uwidaczniają się w dorosłym życiu.
 • Praca z lękiem przed bliskością, rozstaniem, stratą.
 • Trudne sytuacje min. zazdrość, rozwód, przemoc fizyczna, psychiczna i ekonomiczna.
 • Praca z wolnością bycia sobą w relacjach z innymi ludźmi, dbanie o granice.
 • Praca z wychodzeniem z życia, schematów i lęków swoich rodziców. Tworzenie świata opartego na własnych wartościach i wyborach.
 • Praca z kobiecością – blokady, schematy, poczucie winy i wstydu. Wchodzenie w pełnię kobiecości.
 • Praca z cieniem – ukryte, zranione aspekty nas samych, które powstały w wyniku urazu, traumy czy zranienia, które zamiast zostać zaopiekowanie zostały ,,odcięte’’.
 • Kreowanie szczęśliwych myśli, szczęśliwego życia.

Zapisz się na konsultację

Często zadawane pytania

Zawsze ufam procesowi i zasobom, które masz wewnątrz siebie. Otwórz się na pracę poza konsultacjami, podczas codziennych praktyk, które krok po kroku doprowadzą Cię do zmiany schematów, nie wspierających wzorców i pozwolą Ci zapomnieć o starych historiach.
Wycisz się na 15-20 minut przed spotkaniem. Jeśli możesz – wyłącz telefon. Przygotuj sobie chusteczki i coś do picia. Znajdź miejsce, gdzie nie będzie obok Ciebie innych osób. I pomyśl proszę, co jest najważniejsze dla Ciebie w tym momencie.
W procesie zmiany, w którym będę Cię wspierać, często pojawią się silne i skrajne emocje: od żalu i smutku do radości i ulgi. Doświadczanie i uwalnianie tych emocji pozwoli Ci lepiej poznać samą siebie, Twoje warstwy Kobiety i dotrzeć głębiej do źródła problemu, nad którym będziemy pracować. Tylko w taki sposób można uleczyć/ zrozumieć/ zaopiekować się sobą, by stać się wolną, szczęśliwą i spełnioną Kobietą.
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w konsultacji, proszę skorzystaj z możliwości odwołania wizyty w moim kalendarzu – najpóźniej 48h przed planowaną wizytą. Zrobisz to tutaj. W przypadku nieodwołania wizyty w wymienionym wyżej terminie koszty nie zostaną zwrócone. Proszę – staraj się być punktualna – ponieważ kalendarz jest ustawiony w taki sposób, aby klientki mogły się wpisywać od razu po zakończonej, poprzedniej sesji.
Tak. Jeśli interesuje Cię praca z emocjami, chcesz się dowiedzieć się więcej o mnie i moich metodach pracy, zapraszam Cię w każdy wtorek o godz. 10 na bezpłatny LIVE w moich mediach społecznościowych. Zajrzyj na mój FANPAGE oraz Grupę “Gabinet Wsparcia Kobieta Obecna”. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcam Cię także do zapisu do newslettera.

Każda indywidualna konsultacja trwa 90 minut i kosztuje 300 zł
Większość moich konsultacji odbywa się on-line. Jeśli jednak potrzebujesz spotkać się osobiście, zapraszam Cię do mojego gabinetu w Grodzisku Mazowieckim. Wybierz formę, w której najlepiej będziesz się czuła w Twojej drodze do zmiany.
Najlepiej, jeśli skorzystasz z aplikacji, gdzie w jednej chwili wybierzesz dogodny dla siebie termin, zarezerwujesz konsultację i opłacisz ją. Przejdź do kalendarza [link]
To zależy od wielu czynników, m.in. od Twojego stopnia gotowości do zmiany, ilości wyzwań do przepracowania i praktyki wykonywanej na co dzień, pomiędzy konsultacjami. Przeważnie proces ten trwa od 2 do 8 sesji, jednak zdarzają się sytuacje, które wymagają dłuższej współpracy.

Kobieta Obecna … jaka jest?

Kobieta obecna pragnie, przeżywa i nie udaje. Brzmi banalnie? Możliwe. Ale czy czujesz, że właśnie taka jesteś? Czy czujesz się kobietą obecną? Czy jednak coś ciągle przeszkadza Ci nią być? Trauma z dzieciństwa? Fatalna, pusta relacja pozbawiona miłości, ciepła czy empatii? Przemoc fizyczna, psychiczna – a może ekonomiczna? Na naszej, kobiecej drodze mogą pojawić się te, albo masa innych przeszkód, które sprawiają, że zapominamy o swoich wewnętrznych pragnieniach. Jeśli chcesz – pomogę Ci iść drogą, aby je zrealizować 

Edyta Kozera

Gotowa? Odkryj w sobie Kobietę Obecną!

Dołącz do mojej grupy
“Kobieta Obecna”
na Facebooku!

Zapisz się na
indywidualną
konsultację

Zobacz mój najbliższy
“Live”
 
na Facebooku

Zobacz
aktualne
szkolenia